GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 9133288
nr 913 3288
Tallrikar
3 + 1 st, Kina, diameter: 23, 1800-/1900-tal
Kondition: nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 september 2014
kl 18:10:21
400 kr
600 kr
800 kr